Ajurwedyjski program liderski

Często zgłaszają się do nas osoby, które chcą korzystać z wiedzy o Ajurwedzie nie tylko w życiu prywatnym ale również zawodowym. Od początku naszej działalności najważniejsze było dla nas dzielenie się tą niezwykłą wiedzą z jak największą ilością ludzi. Dlatego też, postanowiliśmy stworzyć specjalny program dla osób, które będą chciały rozpocząć z nami współpracę, zdobyć wiedzę o Ajurwedzie i dzielić się nią z innymi.

Jeżeli już prowadzisz swoją praktykę terapeutyczną (sesje terapeutyczne, joga, masaże, itp.) możesz poszerzyć swoją praktykę i rozpocząć szeroką współpracę z Lakshya Ayurveda (szczegóły możesz poznać kontaktując się z nami osobiście).

Program:

I etap:

– konsultacja ajurwedyjska z Saurabhem Pardeshi w celu ustalenia naturalnych predyspozycji z dziedziny medycyny ajurwedyjskiej.

– szkolenie w zakresie prowadzenia wykładów o podstawach Ajurwedy

– egzamin z wiedzy o podstawach Ajurwedy i wypowiedzi publicznej

– podpisanie umowy o współpracy (szczegóły współpracy możesz poznać kontaktując się z nami osobiście) – Katarzyna Dębicka – koordynator programów edukacyjnych, tel. 731 555 065

– prowadzenie wykładów (otrzymasz nasze wsparcie promocyjne)

II etap:

– szkolenie na Trenera Zdrowia wg Ajurwedy:

Nauczysz się jak przeprowadzić ankietę diagnostyczną oraz w jaki sposób diagnozować z języka, dotyku, dźwięku i kształtu.

– egzamin

– podpisanie umowy o współpracy (szczegóły współpracy możesz poznać kontaktując się z nami osobiście)

– prowadzenie konsultacji diagnostycznych

Wymagania:

Biegła znajomość języka angielskiego

Szczegóły:

Email: seminarium.pardeshi@gmail.com

Tel. 731 555 065