Project Description

Detoks według Ajurwedy to nie tylko oczyszczanie organizmu lub skupianie się na konkretnym organie, np. wątrobie czy żołądku. Prawdziwy detoks oznacza Shuddhi, czyli oczyszczanie prowadzące do osiągnięcia równowagi między umysłem, ciałem oraz energią.

Detoks według Ajurwedy

Detoks służy przede wszystkim pozbyciu się toksyn z organizmu, które powodują stan zapalny. Oczyszczanie ajurwedyjskie łączy wiele technik – od odpowiedniego podjeścia do diety, poprzez masaże i zabiegi oczyszczające, po skuteczne sposoby równoważenia umysłu, jak na przykład medytacja. Co więcej, stosowane są różne zioła, które w naturalny sposób prowadzą do harmonii całego ciała i poprawiają jakość życia. Wszystkie elementy programu oczyszczania ajurwedyjskiego mają zapewnić rewitalizację na wszystkich poziomach, czyli fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym.

Pandemia zmieniła nasze życie, doświadczamy w jej trakcie dużo stresu. Dużo osób zaczęło w jej wyniku więcej medytować, uprawiać dużo jogi i starać się lepiej zrozumieć siebie i swoje ciało. Ta sytuacja nauczyła nas także tego, że musimy lepiej zrozumieć swoje ciało. A naszym zadaniem jako praktykującym Ajurwedę jest patrzenie na organizm holistycznie. Ayurveda mówi, jeżeli wracasz do samego siebie, starasz się siebie zrozumieć, to najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić najpierw to oczyszczenie siebie.

Czas trwania detoksu

Ayurvedyjski detoks zaczyna się w piątek, trwa w sobotę i kończy się w niedzielę około godziny 16:00.

Program detoksu obejmuje:

  • terapie bioenergetyczne
  • masaże ajurwedyjskie
  • gotowanie według zasad Ajurwedy
  • zabiegi oczyszczające

Gdzie odbywa się detoks?

Program detoksu prowadzimy w Warszawie, w Krakowie oraz innych częściach Polski. Rozwijamy się także, by działać na terenie całej Europy.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem e-mail – ayurveda.pardeshi@gmail.com

NASZ ZESPÓŁ

Beata Małgorzata Pełka
Beata Małgorzata PełkaTerapeutka masażu
Terapeuta metodą Zdenko Domancica, Terapeuta Chirurgii Fantomowej, Masażystka Japońskiego Liftingujacego Masażu Kobido i masaży Ayurvedyjskich, Instruktor Kundalini Jogi, Malarka Mandali i obrazów energetycznych.

Sylwia Szymańczak
Sylwia SzymańczakEkspertka jogi i zdrowego odżywiania
Instruktorka Kundalini Jogi, Facylitatorka Recall Healing / Totalna Biologia, Mistrzyni i Nauczycielka Rei-Ki.
Entuzjastka zdrowego odżywiania i eksperymentowania w kuchni.