O nas

O nas2020-01-20T18:20:32+01:00

Saurabh Pardeshi

konsultant ajurwedy

Ukończył jedną z największych szkół w południowych Indiach, Sri Sri College of Ayurvedic Science and Research, z tytułem Ayurvedacharya (B.A.M.S.). Doświadczenie zdobywał w Chennai, Kerali i Bangalore, w Indiach. W trakcie swojej pracy przeprowadził tysiące konsultacji ajurwedyjskich. Od wielu lat prowadzi swoją praktykę lekarską w Europie (m.in. we Włoszech, Holandii, Niemczech, Słowenii, Bułgarii). Od 2014 roku prowadzi konsultacje diagnozujące, warsztaty i wykłady w zakresie medycyny ajurwedyjskiej w Polsce. Specjalizuje się również w prowadzeniu Panchakarmy  oraz jest trenerem zabiegów ajurwedyjskich.

Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu problemów endokrynologicznych, hashimoto, chorób metabolicznych, ginekologicznych, przewlekłych bólów głowy, stwardnienia rozsianego, chorób układu nerwowego, bezpłodność oraz nowotworów.

  • Konsultacje ajurwedyjskie – diagnoza z pulsu

  • Prowadzenie panchakarmy

  • Seminaria na temat ajurwedy

NASZ ZESPÓŁ

Katarzyna Dębicka
Katarzyna DębickaTrenerka rozwoju osobistego
Trenerka rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach stress management, etycznej komunikacji i relacji rodzinnych. Przez ostatnie kilka lat kształci się w dziedzinie medycyny ajurwedyjskiej u dr Saurabha Pardeshi. Prowadzi indywidualne sesje terapeutyczne i coachingowe oraz warsztaty z zakresu zdrowego i szczęśliwego życia, budowania harmonijnych relacji oraz rozwoju potencjału zawodowego. W swojej pracy wykorzystuje techniki oddechowe, mindfulnes oraz subtelną transformację energetyczną. Z wykształcenia i zamiłowania Inżynier Ochrony Środowiska, docenia jak ważne jest dbanie o równowagę w świecie zewnętrznym i wewnętrznym.
Anna Bujak
Anna BujakTrenerka warsztatów gotowania
Life coach, Trener mentalny.
Z wykształcenia informatyk ekonometryk. Ukończyła również podyplpmowe studia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS na kierunku Coaching i Mentoring.
Od ponad 25 lat praktykuje techniki medytacyjne Dalekiego Wschodu. Prowadziła kilka ośrodków medytacyjnych na przestrzeni ostatnich 15 lat.
Jej pasją jest gotowanie zgodnie z zasadą 5 elementów i krzewienie świadomości, że nasze pożywienie jest dla nas pierwszym lekarstwem.
Obecnie współpracuje z ekspertem ayurvedyjskim Saurabhem Pardeshi, jednocześnie zgłębiając tą starożytną wiedzę łącząc medytację i gotowanie na wielu poziomach.

Współpraca

Rozpocznij z nami współpracę. Wypełnij formularz i dowiedz się więcej.

Formularz