Ajurweda a uroda – z pewnością jest to dla wielu ciekawe zagadnienie. Ajurweda to jeden z najstarszych systemów leczniczych świata wywodzący się z Indii. Stawia on za podstawę osiągnięcie równowagi między ciałem, umysłem i duchem. Dzięki naukom ajurwedyjskim możemy dowiedzieć się, jak należy żyć dla osiągnięcia optymalnego zdrowia i harmonii. Pomagają nam one także odkryć nasze wewnętrzne piękno i wydobyć je na zewnątrz. Co więc mówi Ajurweda o pięknie?

Tłumaczenie filmu

Witajcie, moi drodzy. Z tej strony dr Saurabh Pardeshi, ekspert ajurwedy. Dzisiaj porozmawiamy o czymś bardzo pięknym i to jest nic innego jak uroda według ajurwedy. Widzicie, to jest bardzo interesujące. W dzisiejszych czasach wszystkie kobiety chcą być piękne, a mężczyźni przystojni. Jak sekret kryje się za tym, by każdy mógł być piękny?

W Ajurwedzie zawsze mówimy – piękno to nic innego jak twoje odbicie wnętrza w świetle. Istnieją różne rodzaje makijażu i opracowano różne technologie, dzięki którym ludzie stają się bardzo piękni z zewnątrz. Ale dzisiaj zrozumcie jedno – Wasz umysł i energia są bardzo silne, twórcze i wpływają na Wasze zdrowie i wygląd.

Oczywiście Ajurweda mówi o tym, jak zrównoważyć swoje ciało, umysł i energię. W Ajurwedzie dostępne są specjalne rodzaje terapii ziołowych, na przykład używanie kurkumy i shatavari. Shatavari to bardzo silne zioło, które równoważy żeńskie hormony, a także równoważy miesiączki. Więc widzicie, istnieją różne rodzaje terapii ziołowej, których możesz użyć, aby zrównoważyć swoje piękno.

Nie ma potrzeby stosowania jakichkolwiek chemikaliów, ponieważ mamy różne rodzaje domowych sposobów i terapii ziołowych oraz detoksykacji, które naprawdę oczyszczają twarz i utrzymują wszystkie młode osoby z dala od trądziku i różnego rodzaju problemów skórnych podczas młodości. Wszystkiego dobrego, pa pa.

Ajurweda a uroda: od czego zacząć?

Uroda według Ajurwedy ma wiele elementów składowych. Pierwszym krokiem jest rozpoznanie swojego prakriti (konstytucji). W oparciu o tę wiedzę można dobrać odpowiednią dietę, ćwiczenia, ziołowe suplementy i inne zalecenia dotyczące stylu życia. Osiągnięcie równowagi wewnętrznej przywróci organizmowi jego naturalny rytm, co zostanie odzwierdciedlone w pięknym wyglądzie zewnętrznym.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak zadbać o swoje zdrowie według indywidualnego podejścia i wydobyć swoje piękno, zapraszamy na konsultacje ajurwedyjskie u dr Saurabha Pardeshi.

Zadbaj o siebie już teraz. Zapisz się na wizytę.

Zapisy Warszawa i Kraków: +48 731 588 108

Zapisy Toruń: +48 508 066 899

Zarezerwuj wizytę